|
Juz to mowielm ...Jop jest naprawde dobrym uzupelnienem skladu.
Wiec nie ma co narzekac bo od przybytku nikogo jeszcze glowa nie bolala.
A w tej sytuacji mozemy lasnie zobaczyc rzetelnosc wszystkich portalisportowych,gazet i wszystkich innych zrodel...brawo dla portalu futbol.pl za niby zawieszenie kariery przez Jopa...
Takie wlasnie macie pojecie o tym wszystkim pismaki zesrane...
|