Temat
:
Wisła w Umbro
Wyświetl pojedynczy post
mks1957zniczjarosław
Member
Od: 06.2009
Offline
#
73
10.07.2009, 21:09
to prawda , koszulka wisły na numerach ma napis ekstraklasy jak sie, bliżej przyjżymy i napis mp polski i po 2
wislacki swiat mugłby zamawiać jusz gotowe a numer i ksywe czy coś ,samemu dopisac bo 2 bańki nie chodzi.
mks1957zniczjarosław
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do mks1957zniczjarosław
Znajdź inne posty napisane przez mks1957zniczjarosław