Wyświetl pojedynczy post
Nuitari
Member
 
 
Od: 03.2009
Skąd: Gdańsk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13939
Stary 10.07.2009, 21:07
CLEBERTS napisał(a):Wyświetl post
po co komu jakiś JOP ile on ma już lat 38? Marcelo sto razy lepszy
31 lat... Doświadczony obrońca, który nie jedną murawę gryzł.
Jeżeli ominą go kontuzje raczej nie zejdzie poniżej pewnego poziomu.
Wiek jak na obrońcę również nie taki zły, spokojnie 4 lata gry na wysokim poziomie przed nim jeszcze.
Ile lat miał Cleber, który grał jeszcze w Wiśle nie aż tak dawno temu?
Odpowiedz cytując