CLEBERTS napisał(a):

|
po co komu jakiś JOP ile on ma już lat 38? Marcelo sto razy lepszy
|
31 lat... Doświadczony obrońca, który nie jedną murawę gryzł.
Jeżeli ominą go kontuzje raczej nie zejdzie poniżej pewnego poziomu.
Wiek jak na obrońcę również nie taki zły, spokojnie 4 lata gry na wysokim poziomie przed nim jeszcze.
Ile lat miał Cleber, który grał jeszcze w Wiśle nie aż tak dawno temu?