Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Przemoo
Senior Member
Od: 07.2006
Skąd: Częstochowa
Offline
#
13938
10.07.2009, 21:03
Chłopcy ja nie chce narzekać ani siać poruty, bo sam uważam, że jedno drugiego nie wklucza, ale:
ciekaw jestem jak sie ma ta 100% opcja wypozyczenia Braza z pierwokupem do podpisanego Jopa...
Przemoo
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Przemoo
Znajdź inne posty napisane przez Przemoo