Temat
:
Przygotowania piłkarzy Wisły Kraków do sezonu: obozy, sparingi itp.
Wyświetl pojedynczy post
Krystian168
Banita
Od: 07.2008
Skąd: Czersk
Offline
#
1538
10.07.2009, 20:52
Krim i Dżirsak...
"przy piłce ..." cały czas ten gościu gadał, no żenada...
"wyłącz winampa od razu" xD
do tego ci co tam gadali w tle...
brawo za chęci... za wykonanie nic
Krystian168
Zobacz publiczny profil
Odwiedź stronę domową użytkownika Krystian168!
Znajdź inne posty napisane przez Krystian168