Wyświetl pojedynczy post
Krystian168
Banita
 
Od: 07.2008
Skąd: Czersk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1538
Stary 10.07.2009, 20:52
Krim i Dżirsak...
"przy piłce ..." cały czas ten gościu gadał, no żenada...
"wyłącz winampa od razu" xD
do tego ci co tam gadali w tle...

brawo za chęci... za wykonanie nic
Odpowiedz cytując