Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13931
Stary 10.07.2009, 20:51
Jak się nie ma co się lubi , to się lubi co się ma . Z dwojga złego wolę lepiej trzymać Jopa na rezerwie niż jakiegoś juniora . Przy naszym stanie obrońców nie powinniśmy narzekać . Bardzo dobrze że podpisali tylko roczną umowe , chociaz spodziewałem się 2-letniej .
Odpowiedz cytując