|
Jak się nie ma co się lubi , to się lubi co się ma . Z dwojga złego wolę lepiej trzymać Jopa na rezerwie niż jakiegoś juniora . Przy naszym stanie obrońców nie powinniśmy narzekać . Bardzo dobrze że podpisali tylko roczną umowe , chociaz spodziewałem się 2-letniej .
|