Wyświetl pojedynczy post
WISŁA 1906 NH
Senior Member
 
Od: 10.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13929
Stary 10.07.2009, 20:49
I bardzo dobrze że z nim podpisali : ) mam nadzieje że to jest kontrakt 1 rok + 2 lata kolejne. Ja w Jopie widze świetnego zmiennika dla Głowy i Marcelo, sezon długi myśle że Jop w tym sezonie zagra około 15 - 20 meczy chociażby w pucharze ekstraklasy, pucharze polski i lidze polskiej gdy któryś z naszych podstawowych środkowych będzie potrzebował odpoczynku. Teraz czekajmy na jakiegoś prawego obrońce i nie będzie źle
Każdy to powie Wisełka rządzi w Krakowie...
Odpowiedz cytując