Wyświetl pojedynczy post
cassius31krakow
Senior Member
 
 
Od: 02.2007
Skąd: Kaźmirz

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#71
Stary 10.07.2009, 20:46
A mnie wkurza, że sprzedawane koszulki "oryginalne" nie są identyczne jak te w których gra nasza drużyna.
Chodzi mi o brak napisu na tylnej części kołnierzyka "MISTRZ POLSKI 2007/2008" - bo taki chyba był w ubiegłym sezonie. W końcu jak płacę te dwie stówy to chcę mieć koszulkę taką samą jak Brożek
Ostatnio edytowane przez cassius31krakow : 10.07.2009 o godz. 21:27.
Odpowiedz cytując