|
Czy nie mozecie przyjac zasady "nie interesuje mnie - nie komentuje" ?
2009 rok, na forum jestem od 1999 chyba i 10 raz widze ta sama debilna gadke o brudasach. Zaraz ktos wyjedzie z ogolnie pojeta "techniawa" ze jest do dupy i sie zacznie wielce konstruktywna dyskusja w ktorej obie strony maja zdanie wyrobione przed napisaniem jednego slowa. I nic z tego nigdy nie wnika poza glupimi klotniami.
Ostatnio edytowane przez orzeu : 10.07.2009 o godz. 19:40.
|