Wojtas napisał(a):

Ok zgadzam sie ze to co mamy na Levadie i miejsce na pudle w Polsce powinno wystarczyc.
Ale jesli chceby walczyc o LM a byc moze o bardziej relany cel grupe LE,to na 3 rundzie na taki Salzburg juz niekoniecznie a odpadniecie w tym momencie moze wsyztkich drogo kosztowac.
No chyba ze jest z gory zalozone ze ten rok"zimujemy" bo beda inne wydatki ,i transferow juz nie bedzie.
|
A czy ja napisalem ze juz konczymy transfery "bo nie ma sensu", "bo nie ma kasy"? NA TEN MOMENT, zeby przejsc tylko Levadie. Zyskalismy na czasie poniekad w ten sposob.do 3 rundu jeszcze transfery beda zobaczycie.