Wyświetl pojedynczy post
koyoot
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: my sie znamy??

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13925
Stary 10.07.2009, 19:35
Wojtas napisał(a):Wyświetl post
Ok zgadzam sie ze to co mamy na Levadie i miejsce na pudle w Polsce powinno wystarczyc.

Ale jesli chceby walczyc o LM a byc moze o bardziej relany cel grupe LE,to na 3 rundzie na taki Salzburg juz niekoniecznie a odpadniecie w tym momencie moze wsyztkich drogo kosztowac.

No chyba ze jest z gory zalozone ze ten rok"zimujemy" bo beda inne wydatki ,i transferow juz nie bedzie.
A czy ja napisalem ze juz konczymy transfery "bo nie ma sensu", "bo nie ma kasy"? NA TEN MOMENT, zeby przejsc tylko Levadie. Zyskalismy na czasie poniekad w ten sposob.do 3 rundu jeszcze transfery beda zobaczycie.
Odpowiedz cytując