royalmichael napisał(a):

Kirm, Mały, Brożek to będzie siła ofensywna Wisły nie do zatrzymania
|
Dołączając do tego jeszcze zdrowych - Gargułę i Boguskiego naprawdę nasze "przody " robią wrażenie. Gorzej z obroną....
Mi osobiście Kirm przypomina Kosowskiego - waleczny ,ambitny i robiący dużo szumu. Może być naprawdę gwiazdą naszej ligi.....