Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Krzyma
Member
Od: 11.2007
Skąd: Kraków
Offline
#
13923
10.07.2009, 19:12
_barszczu
napisał(a):
Niedzielan w Ruchu?
http://niebiescy.pl/?id=4585
Oddać Niedzielena i wziąźć Sadloka.
JESTEŚMY
DUMĄ
TEGO
MIASTA
!!
A
W
NASZYCH
SERCACH
BIAŁA
GWIAZDA
!!
Krzyma
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Krzyma
Znajdź inne posty napisane przez Krzyma