Wyświetl pojedynczy post
Krzyma
Member
 
 
Od: 11.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13923
Stary 10.07.2009, 19:12
_barszczu napisał(a):Wyświetl post
Niedzielan w Ruchu?

http://niebiescy.pl/?id=4585
Oddać Niedzielena i wziąźć Sadloka.
JESTEŚMY DUMĄ TEGO MIASTA !!
A W NASZYCH SERCACH BIAŁA GWIAZDA !!

Odpowiedz cytując