|
proponuje wielkich rozkminek co co transferow, pozyczek od Cupiała itd itd nie robic bo to sensu nie ma. Tylko se czlowiek nadzei narobi, pomysli se ze moze byc pieknie a wcale to co pisza te szmatławce nie ma miejsca. Wczoraj psozło to info ze zaprezentujemy 5 piłkarzy, Kirma, Gargułe, Braza, Nurkovicia i jedna niespodzianke, i co, i dupa ;/ Nie wiem co za ludzie bez honoru w tych gazetach pracuja zeby tak zmyslac oby tylko poczytnosc zyskac ;/
|