Wyświetl pojedynczy post
koyoot
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: my sie znamy??

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13918
Stary 10.07.2009, 18:08
_gilardino_ napisał(a):Wyświetl post
http://sport.onet.pl/0,1248675,20062...wiadomosc.html

Nie rozumiem po co Jop negocjował z Wisłą skoro i tak nie miał zamiaru nigdzie grać :/
Nie to ze nie mial zamiaru tylko... tak wyszlo po prostu. Zycie dziecka jest wazniejsze nic cokolwiek innego.
Odpowiedz cytując