Wyświetl pojedynczy post
63.5 Kg
Senior Member
 
Od: 06.2003
Skąd: Stamtad ,gdzie nikt jeszcze nie dotarl :)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13917
Stary 10.07.2009, 18:01
KisieL90 napisał(a):Wyświetl post
Ponoć jak miał grać, to tylko w PL, dlatego wybrał Wisłe. A że nie wyszło z rozwiązaniem kontraktu, to zakonczył pewnie karierę. ; )
Nic nie zakonczyl a kontrakt rozwiazal....przestan pisac glupoty...
Odpowiedz cytując