|
Nie sądzę żeby Cupiał musiał coś pożyczać teraz w sensie rzeczywistych pieniędzy.
Raczej chodzi o poręczenie, że jak niedaj będą straty(brak awansu do 4 rundy Eliminacji) to wtedy prawdopodobnie przy wydaniu większej gotówki Cupiał będzie musiał dopłacić żeby zamknąć budżet.
Dlatego jestem dobrej myśli, że wzmocnienia będą, bo Cupiał zapewne uważa jak my że szansa awansu do 4 rundy jest spora, a więc conajmnej 3 mln Euro powinny wpaść po awansie do LE.
Sądzę, że przyjdzie Braz i Nurkovic(wypożyczenia), do tego przyjdzie jakiś dobry napastnik za około 500tys Euro i jeszcze ktoś z Ameryki Południowej a la Diaz na prawą obronę.
No z drugiej strony zapomniałem, że ew. kasę UEFA wypłaci dopiero za rok
|