|
Oczywiście, piłkarze na poziomie klubu z aspiracjami do gry w Lidze Mistrzów rosną na drzewach i aż się palą do tego, żeby wyjechać do zespołu mistrza Polski Wisły Kraków! Dodatkowo wszystkie kluby, których zawodnikami interesuje się Wisła od razu rozwiązują umowy z tymi zawodnikami, żeby ich wytransferować do Wisły za darmo. W końcu to honor i chwała móc pomóc zespołowi mistrza Polski. Zejdź na ziemię.
Jeżeli masz małe fundusze a chcesz dobrych piłkarzy, musisz być cierpliwy i przebiegły. Wisła może kusić jedynie możliwością gry w Lidze Mistrzów, bo reszta argumentów jest po prostu w najlepszym wypadku średnia. Chyba, że chcesz 3 Kowalskich (nic Mateuszowi nie ujmując) no to luz. Piłkarz, który ma papiery na grę na wysokim poziomie z kartą na ręku trzy razy się zastanowi zanim podpisze kontrakt z Wisłą Kraków. I będzie czekał również na inne oferty, być może bardziej atrakcyjne. Nie jesteśmy AC Milan, żeby piłkarzom paliły się gacie do przyjazdu tutaj.
Ostatnio edytowane przez s1mone : 10.07.2009 o godz. 16:58.
|