|
łaaaaaaaaaaaaaał ale to odkrywcze co napisałeś. Zobacz sobie wawiady ze Skorzą własciwie z całej rundy ostatnie i zimowego okienka transferowego czy nawet te ostatnie po gali na ktorej rozdawano medale. To nicnowego ze MISTRZ kraju chce zawodnikow nie gorszych niz sprzedaje. Przeciez to jest ligiczne jak dwa razy dwa. Tylko ze o tym bylo wiadomo juz pol roku temu, wiecja Cie i Was pytam kto za to powinien dostac po dupie ze sie budzimy za piec dwunasta z kadra podziurawiona jak sitko.
A tym ktorzy mowią że nasz sklad na mistrza wystarczy proponuje wczesniej wspomnianą metode cegłową,otóż nie wystarczy ! I zeby od razu odpowiedziec kibicom ktorzy nie sa w temacie dluzej powiem ze nie jestem kibicem transferu tylko dlatego ze sie g domagam dla dobra klubu.
"W Wiśle Kraków nikt i nic nie jest ważniejszy niż klub"
|