Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13910
Stary 10.07.2009, 16:16
Pan Jotka napisał(a):Wyświetl post
Hahha...Pozyczke od Cupiala..W jaki sposob zatem przehuśtali kase za Blaszczykowskiego czy Dudke, co? Tutaj sie prokurator zając powinien bo to podchodzi pod niegospodarność!
kryzys jest i tyle.Pozatym uważam że Wisła jest w miare dobrze zarzadanym klubem 7 tytułów w 10 lat to chyba znakomity dorobek.Zwarzywszy że od kilku sezonów Wisła ściaga zazwyczaj graczy za darmo.Owszem zdarzaja sie pomyłki transferowe ale błędów nie robi tylko ten co nic nie robi.
Odpowiedz cytując