Pan Jotka napisał(a):

|
Hahha...Pozyczke od Cupiala..W jaki sposob zatem przehuśtali kase za Blaszczykowskiego czy Dudke, co? Tutaj sie prokurator zając powinien bo to podchodzi pod niegospodarność!
|
kryzys jest i tyle.Pozatym uważam że Wisła jest w miare dobrze zarzadanym klubem 7 tytułów w 10 lat to chyba znakomity dorobek.Zwarzywszy że od kilku sezonów Wisła ściaga zazwyczaj graczy za darmo.Owszem zdarzaja sie pomyłki transferowe ale błędów nie robi tylko ten co nic nie robi.