Franek666 napisał(a):

|
nie ma co sie przejmowac takim i postami... debilizm
|
odejdźcie od komputera, idźcie się przejść na miasto, ja dzisiaj widziałem 4 grupki ludzi zbierających "na woodstock" i niestety mój pierwszy post w tym temacie to czysta prawda. a ty Franku pomyśl 5x zanim nazwiesz kogoś debilem
