Wyświetl pojedynczy post
globoos
Senior Member
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8
Stary 10.07.2009, 16:00
Franek666 napisał(a):Wyświetl post
nie ma co sie przejmowac takim i postami... debilizm
odejdźcie od komputera, idźcie się przejść na miasto, ja dzisiaj widziałem 4 grupki ludzi zbierających "na woodstock" i niestety mój pierwszy post w tym temacie to czysta prawda. a ty Franku pomyśl 5x zanim nazwiesz kogoś debilem
Odpowiedz cytując