Wyświetl pojedynczy post
Po prostu Wiślak
Senior Member
 
Od: 02.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13908
Stary 10.07.2009, 15:46
wolfy napisał(a):Wyświetl post


Masz coś konkretnego do przekazania, czy po prostu bawisz się w odbijanie piłeczki (nieudolnie)?
(...)
Twój problem polega na podejściu - "jak mały Jasiu wyobraża sobie funkcjonowanie klubu takiego jak Wisła". Niestety, rzeczywistość jest znacznie bardziej złożona.
Nie muszę odbijać żadnej piłeczki, bo Ty infantylnymi zdaniami pt. "jak mały Jasiu wyobraża sobie funkcjonowanie klubu " nawet jej nie rzucasz. Potwierdzasz jedynie, że nie jesteś zdolny do niczego poza tępym bronieniem polityki klubu, nawet jeśli prowadzi do takiego cyrku jak z bramkarzami, czy obrońcami.

Widzisz mój mały, problem z rzeczywistością świata dorosłych nie polega na tym, że jej "złożoność" musi prowadzić do podobnych sytuacji. Może kiedyś, jak podrośniesz i nabierzesz większego doświadczenia, kultury oraz ogłady, sam to zrozumiesz. Najpierw jednak skończ spokojnie szkoły, spróbuj prowadzić własnoręcznie jakąś firmę (ot, choćby warzywniak), spróbuj swych sił w ambitniejszym zajęciu niż moderowanie forum (choć widząc jak się z niego wywiązujesz, wątpię, by ktoś Ci takowe powierzył), a dopiero potem próbuj silić się na ferowanie wyroków w poważnych sprawach oraz nieudolne kpiarskie wypociny na temat możliwości w świcie sportu i finansów.

A „grupa zdolnych piłkarzy” , która byłaby gotowa przenieść się do Polski i drużyny walczącej o LM z różnych powodów, wcale nie musi zawężać się do Diaza i Marcelo. Rozumiem, że jesteś jednak za mały, aby wiedzieć, że np.: w Ameryce Południowej nie grają/grali tylko Diaz i Marcelo, ale i cała rzesza zawodników , dla których Wisła byłaby pierwszym klubem europejskim - a piłkarzy, można kontraktować nie tylko „od ręki”, ale nawet z półrocznym wyprzedzeniem. Ale nie martw się – podrośniesz, zrozumiesz, zmądrzejesz.
Odpowiedz cytując