wolfy napisał(a):

Masz coś konkretnego do przekazania, czy po prostu bawisz się w odbijanie piłeczki (nieudolnie)?
(...)
Twój problem polega na podejściu - "jak mały Jasiu wyobraża sobie funkcjonowanie klubu takiego jak Wisła". Niestety, rzeczywistość jest znacznie bardziej złożona.
|
Nie muszę odbijać żadnej piłeczki, bo Ty infantylnymi zdaniami pt. "jak mały Jasiu wyobraża sobie funkcjonowanie klubu " nawet jej nie rzucasz. Potwierdzasz jedynie, że nie jesteś zdolny do niczego poza tępym bronieniem polityki klubu, nawet jeśli prowadzi do takiego cyrku jak z bramkarzami, czy obrońcami.
Widzisz mój mały, problem z rzeczywistością świata dorosłych nie polega na tym, że jej "złożoność" musi prowadzić do podobnych sytuacji. Może kiedyś, jak podrośniesz i nabierzesz większego doświadczenia, kultury oraz ogłady, sam to zrozumiesz. Najpierw jednak skończ spokojnie szkoły, spróbuj prowadzić własnoręcznie jakąś firmę (ot, choćby warzywniak), spróbuj swych sił w ambitniejszym zajęciu niż moderowanie forum (choć widząc jak się z niego wywiązujesz, wątpię, by ktoś Ci takowe powierzył), a dopiero potem próbuj silić się na ferowanie wyroków w poważnych sprawach oraz nieudolne kpiarskie wypociny na temat możliwości w świcie sportu i finansów.
A „grupa zdolnych piłkarzy” , która byłaby gotowa przenieść się do Polski i drużyny walczącej o LM z różnych powodów, wcale nie musi zawężać się do Diaza i Marcelo. Rozumiem, że jesteś jednak za mały, aby wiedzieć, że np.: w Ameryce Południowej nie grają/grali tylko Diaz i Marcelo, ale i cała rzesza zawodników , dla których Wisła byłaby pierwszym klubem europejskim - a piłkarzy, można kontraktować nie tylko „od ręki”, ale nawet z półrocznym wyprzedzeniem. Ale nie martw się – podrośniesz, zrozumiesz, zmądrzejesz.