Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13904
Stary 10.07.2009, 14:52
Ejdzbiol napisał(a):Wyświetl post
Ktoś tu napisał, że Wisła nie ma zawodników, którzy mają mocny strzał i potrafią przymierzyć z wolnego. A przepraszam Sobolewski i Jirsak to co? Oni niby nie pasują do tej statystki. Ja bym chciał, żeby Jirsak przestał wreszcie okładać poprzeczki strzałami (co jakiś jego strzał to poprzeczka xD) i zaczął strzelać gole na miarę tego jakim jest zawodnikiem!
ja napisalem
Przypomnij mi ie w ostatnim sezone bramek zdobyliśmy po dobrze wykonanym rzucie wolnym jak na przyklad Juninho w OL?
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując