Ejdzbiol napisał(a):

|
Ktoś tu napisał, że Wisła nie ma zawodników, którzy mają mocny strzał i potrafią przymierzyć z wolnego. A przepraszam Sobolewski i Jirsak to co? Oni niby nie pasują do tej statystki. Ja bym chciał, żeby Jirsak przestał wreszcie okładać poprzeczki strzałami (co jakiś jego strzał to poprzeczka xD) i zaczął strzelać gole na miarę tego jakim jest zawodnikiem!
|
ja napisalem
Przypomnij mi ie w ostatnim sezone bramek zdobyliśmy po dobrze wykonanym rzucie wolnym jak na przyklad Juninho w OL?