Wyświetl pojedynczy post
Marszałek
Senior Member
 
 
Od: 11.2004
Skąd: C.K. Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13897
Stary 10.07.2009, 14:27
Wg mnie nie ma sensu pożyczać pieniędzy na transfery. To co mamy na ligę wystarczy, i to jeszcze na walkę o miejsce w LE, przy szczęściu o MP. Nie ma co iść w koszty skoro wydajemy kasę na wynajem stadionu, mniejsze wpływy z biletów itd. Wg mnie trzeba ten sezon odpuścić sobie. Kadrowo i tak jesteśmy na pierwszą trójkę, spokojnie więc grać możemy swoje bez napinki,bo kupić możemy kogoś jak już będziemy grać u siebie. Wprowadzać młodych. Tak to widzę.


Skoro Salwator nie płaci to rozwiązać umowę i pogadać z jakimś bankiem. Oni strasznie cisną z reklamą. Pomyślcie, lokata jakaś korzystna tylko dla klientów z kartą kibica Wisły
Ostatnio edytowane przez Marszałek : 10.07.2009 o godz. 14:30.
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.
Odpowiedz cytując