Sorry ze sie wtrace ale serio wielu z was przegina i skazuje Wisle nie tyle na przegrana, co nawet na walke o utrzymanie w lidze
Czasu jeszcze duzo jest, kupic mozna nie jednego a w razie czego rezerwy sa i mozna nimi grac. Przeciez nie tylko w Legii sa Rybusy
Macie problem z obrona, tutaj sie zgodze.