Wyświetl pojedynczy post
kreseq
Warszawiak
 
 
Od: 11.2003
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13886
Stary 10.07.2009, 13:17
Sorry ze sie wtrace ale serio wielu z was przegina i skazuje Wisle nie tyle na przegrana, co nawet na walke o utrzymanie w lidze

Czasu jeszcze duzo jest, kupic mozna nie jednego a w razie czego rezerwy sa i mozna nimi grac. Przeciez nie tylko w Legii sa Rybusy

Macie problem z obrona, tutaj sie zgodze.


Jeśli zapomnę o nich, Ty, Boże na niebie, zapomnij o mnie
Odpowiedz cytując