Matko
Casting do pierwszej druzyny

Jak przyjezdza jeden Winicjusz na "testy" to oznaka braku profesjonalizmu bo powinniśmy miec juz upatrzonych świetnych graczy, sprawy dogadywać w zeszlym roku, a kontrakty podpisywać 01.07 o godz 00:01.
Ale jak zmanimy nazwe z "testy" na "casting" i zaprosimy trzudziestu Winicjuszy to jesteśmy w pyte profesjonalni. Bo przecież jest szansa na to że wskoczy do pierwszego składu..
Zdecydujcie sie ...