Temat
:
Matura//Po maturze...??
Wyświetl pojedynczy post
parumbuła
Senior Member
Od: 12.2004
Skąd: Za tobą! BU!!
Offline
#
1638
10.07.2009, 11:02
a ja moge siebie nazywac juz studentem Inzynierii Chemicznej i Procesowej
Wisła...Kraków...Biała...Gwiazda
parumbuła
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do parumbuła
Znajdź inne posty napisane przez parumbuła