Wyświetl pojedynczy post
parumbuła
Senior Member
 
Od: 12.2004
Skąd: Za tobą! BU!!

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1638
Stary 10.07.2009, 11:02
a ja moge siebie nazywac juz studentem Inzynierii Chemicznej i Procesowej
Wisła...Kraków...Biała...Gwiazda
Odpowiedz cytując