Wyświetl pojedynczy post
TSW06
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: Częstochowa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13860
Stary 10.07.2009, 09:56
Pawełek - Burliga, Marcelo, Głowacki, Pietia - Małecki, Jirsak, Sobolewski, Kirm - Paweł Brożek, Ćwielong
hmm... nie no na pewno nie poradzimy sobie z Levadią xD
ludzie uspokójcie się, do końca okienka jeszcze 52 dni. na IV rundę na pewno będziemy mieli nowych zawodników.
Dojdzie Braz, Nurković, może ten Dimitrov, na testach dobrze wypadnie Aithon i będziemy się cieszyć z pięknej kadry.
Pozdrowienia z Częstochowy!!
"Żyjesz w kraju w którym wszyscy chcą cię zrobić w chuja..
."
Odpowiedz cytując