salek napisał(a):

nie nie będzie można kupić biletów w Sosnowcu.
Jeśli wolisz płacić za naprawę auta, Twój wybór.
|
troche przesadzacie z tymi supergroznymi i extraagresywnymi fanami Sosnowca.
moim zdaniem tu chodzi bardziej o to ze wynajem pociagu kosztuje jakas sumke i trzeba sie wspolnie na nia zrzucic w taki wlasnie sposob.
to bedzie kompromitacja jesli nie wyprzedamy biletow na ten mecz, wogole stac na nas na 3,5 tysieczny komplet na kazdym meczu !!