Wyświetl pojedynczy post
jacek67
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: skawina

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13851
Stary 10.07.2009, 08:25
Niektórzy z tego forum to chcieliby aby Bednarz i RN codziennie rozliczała się na forum -co uczynili i zrobili danego dnia w sprawie transferów .
Niestety w dzisiejszych czasach czym mniej wie opinia publiczna o działaniach transferowych tym lepiej
Odpowiedz cytując