Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
jacek67
Senior Member
Od: 08.2007
Skąd: skawina
Offline
#
13851
10.07.2009, 08:25
Niektórzy z tego forum to chcieliby aby Bednarz i RN codziennie rozliczała się na forum -co uczynili i zrobili danego dnia w sprawie transferów .
Niestety w dzisiejszych czasach czym mniej wie opinia publiczna o działaniach transferowych tym lepiej
jacek67
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do jacek67
Znajdź inne posty napisane przez jacek67