|
Wiem ze tak by było lepiej ze by sie zgral i poznal druzyne ale skoro tych transferow nie ma to widocznie cos stoi na przeszkodzie. Nie jestesmy wewnatrz klubu i nie wiemy co tam sie dzieje a wiekszosc z was chce wieszac Bednarza za jaja nie wiedzac wlasciwie nic na temat transferow sugerujc sie tym co pisza w tych wszystkich szmatławacach!
Mistrza tez miało nie byc bo transferow nie bylo i slaba kadra a jak było naprawde kazdy wie.
Poczekajcie jeszcze troche z osadami Bednarza.
|