Wyświetl pojedynczy post
Tomek_TS
Senior Member
 
 
Od: 12.2004
Skąd: Zelczyna

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13850
Stary 10.07.2009, 08:15
Wiem ze tak by było lepiej ze by sie zgral i poznal druzyne ale skoro tych transferow nie ma to widocznie cos stoi na przeszkodzie. Nie jestesmy wewnatrz klubu i nie wiemy co tam sie dzieje a wiekszosc z was chce wieszac Bednarza za jaja nie wiedzac wlasciwie nic na temat transferow sugerujc sie tym co pisza w tych wszystkich szmatławacach!

Mistrza tez miało nie byc bo transferow nie bylo i slaba kadra a jak było naprawde kazdy wie.

Poczekajcie jeszcze troche z osadami Bednarza.
Odpowiedz cytując