skoro sprzedali 1150 biletów to sądze ze w Krakowie do srody sprzedadzą ok 1500 biletów.
czyli w sosnowcu bilet bedzie moglo kupic ok. 2000 ludzi...
Moze i to duzo ale sądze ze z 2500 ludzi mozebbbyc na tym meczu... Biorąc ze jest to druzyna na poziomie piasta gliwice, i patrzac na nasze wyjazdy to i tak dobrze.
Ja np. jutro ide kupic z kumplem wiec juz doliczcie ok. 6-7 biletów
