|
chyba im motywacji zabraklo bo cos sie nie garneli do gry ofensywnej. Niby sie starali ale chyba nie na 100%. Szkoda ze pewnie na odprawie przedmeczowej to trener mowi "zagrajcie tak oby awansowac..." zamiast wmawiac ze kazda wygrana to sa pkt do rankingu ktory pomoze im w przyszłym sezonie, a patrzac na rozkład sił w Polsce to co sezon w pucharach graja prawie te same druzyny. Czyli nie jest tak ze Polonia grała dla kogos, tylko by mieli w przyszłym sezonie latwiej jak znowu zajma 4 miejsce w lidze, a wiele na to wskazuje
|