Temat
:
Europejskie puchary w wykonaniu polskich drużyn.
Wyświetl pojedynczy post
PasiorWKS
Senior Member
Od: 01.2008
Offline
#
2625
09.07.2009, 22:58
No cieszę się, że jesteś tego samego zdania ;]
A wracając do tematu - frajersko stracony punkt do rankingu, naprawdę frajersko...
PasiorWKS
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do PasiorWKS
Znajdź inne posty napisane przez PasiorWKS