Wyświetl pojedynczy post
PasiorWKS
Senior Member
 
Od: 01.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2615
Stary 09.07.2009, 21:23
For_FuN_ napisał(a):Wyświetl post
To sie chyba od niedawna pilka interesujesz, bo byla Wisla, Legia, Groclin, Amica i Polonia, ktore to druzyny mialy kapitalnych pilkarzy w swoich skladach...juz nie mowie o budzetach, ktore od lat nie rosna.
Nie pamiętam z jaką przewagą Wisła zdobywała mistrzostwa, ale przyznasz że była to dominacja absolutna. A piłkarze byli kapitalni to fakt, wielka sztuka strzelić bramkę w ustawionym meczu.
Odpowiedz cytując