Temat
:
Matura//Po maturze...??
Wyświetl pojedynczy post
Robal_90
Member
Od: 04.2006
Skąd: Bielsko/ Więckowice k.Krakowa
Offline
#
1620
09.07.2009, 20:47
Na PK zostałem zakwalifikowany do przyjęcia... to chyba dobrze...
Robal_90
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Robal_90
Znajdź inne posty napisane przez Robal_90