Wyświetl pojedynczy post
Robal_90
Member
 
 
Od: 04.2006
Skąd: Bielsko/ Więckowice k.Krakowa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1620
Stary 09.07.2009, 20:47
Na PK zostałem zakwalifikowany do przyjęcia... to chyba dobrze...
Odpowiedz cytując