Wyświetl pojedynczy post
snyrting
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2596
Stary 09.07.2009, 20:45
Widać, że komentator się stara. Czasami się miesza, ale generalnie prezentuje się to, jak na amatorską relacja, całkiem nieźle.

Jednej rzeczy nie moge ździerżyć- "Drużyna z Podgorlic" ;o
Odpowiedz cytując