Temat
:
Europejskie puchary w wykonaniu polskich drużyn.
Wyświetl pojedynczy post
gaciu
Junior Member
Od: 08.2007
Offline
#
2595
09.07.2009, 20:38
Mogliby nadawać bez komentatora, albo z komentatorem tylko w ważnych sytuacjach. Bo ciężko się gościa słucha.
gaciu
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do gaciu
Znajdź inne posty napisane przez gaciu