Wyświetl pojedynczy post
Grzesiek_177
Junior Member
 
Od: 02.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2590
Stary 09.07.2009, 20:30
Angmir: też patrze na Orange ale widzę tam tylko mecz Piast-Cracovia, pierwsze wejście na stadion miało być podobno o 20.30...
Odpowiedz cytując