Temat
:
Europejskie puchary w wykonaniu polskich drużyn.
Wyświetl pojedynczy post
Grzesiek_177
Junior Member
Od: 02.2008
Offline
#
2590
09.07.2009, 20:30
Angmir: też patrze na Orange ale widzę tam tylko mecz Piast-Cracovia, pierwsze wejście na stadion miało być podobno o 20.30...
Grzesiek_177
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Grzesiek_177
Znajdź inne posty napisane przez Grzesiek_177