Temat
:
Europejskie puchary w wykonaniu polskich drużyn.
Wyświetl pojedynczy post
Perel
Junior Member
Od: 06.2009
Offline
#
2589
09.07.2009, 20:30
No jak dla mnie to plus dla kuszo. Widac że to nie są zawodowcy ale transmisja przynajmniej jest. Duży plus za wywiady :0
Perel
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Perel
Znajdź inne posty napisane przez Perel