Temat
:
Europejskie puchary w wykonaniu polskich drużyn.
Wyświetl pojedynczy post
raciborzanin
Member
Od: 10.2007
Offline
#
2588
09.07.2009, 20:28
Taa i cos tam w stylu o sparingach z Austrii( czy coś takiego) ale transmisja z Levadia to nie bardzo - ciekawych rzeczy sie można dowiedzieć.
raciborzanin
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do raciborzanin
Znajdź inne posty napisane przez raciborzanin