Nie no, niektórzy to chyba się potną dzisiaj. Najpierw się jeden z drugim napalają na info z jakieś strony która wymyśla sobie jakieś dziwne rzeczy, a potem jest żal do RN. Przecież zawsze możemy zagrac 3 obrońcami, nawet chyba jakiś czas temu Skorża o tym mówił

. A już kompletnie mnie dziwi tekst z jednego z powyższych postów, w stylu "Dzięki Bogu Jop do nas nie przejdzie" a chwilę pózniej płacz gdzie są transfery, gdzie są obrońcy. W ogóle ten temat od jakiegoś czasu służy frustratom do wylewania swoich żali.