Wyświetl pojedynczy post
Po prostu Wiślak
Senior Member
 
Od: 02.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13839
Stary 09.07.2009, 19:59
Chwileczkę chwileczkę, to teraz nagle wini całej sytuacji są dziennikarze?

To dziennikarze i serwisy internetowe tworzą problemy klubu i są powodem rozczarowania wielu osób, czy też polityka klubu, cyrk z bramkarzami, obrońcami, brakiem potrzebnych napastników? Tego już nagle nie ma, a kibice mają nowych kozłów ofiarnych?

A myślałem, że już nic mnie tutaj nie zaskoczy...

Zaraz się dowiem, że to przez TWSD i Wisłę Soccer mamy tylko jednego nowego piłkarza w miejsce 3 odchodzących...
Odpowiedz cytując