Chwileczkę chwileczkę, to teraz nagle wini całej sytuacji są dziennikarze?
To dziennikarze i serwisy internetowe tworzą problemy klubu i są powodem rozczarowania wielu osób, czy też polityka klubu, cyrk z bramkarzami, obrońcami, brakiem potrzebnych napastników? Tego już nagle nie ma, a kibice mają nowych kozłów ofiarnych?
A myślałem, że już nic mnie tutaj nie zaskoczy...
Zaraz się dowiem, że to przez TWSD i Wisłę Soccer mamy tylko jednego nowego piłkarza w miejsce 3 odchodzących...
