Wyświetl pojedynczy post
palikot
Senior Member
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2580
Stary 09.07.2009, 19:53
Kibic_1906 napisał(a):Wyświetl post
TVP to farsa , złodzieje i naciągacze!Już pomijam to że nie ma Ekstraklasy , I ligi , dwóch meczów LM itd. ale to jest PARANOJA żeby meczów POLSKICH DRUŻYN w Europejskich Pucharach nie pokazywali!!!KORZENIOWSKIEGO POWINNI WYWALIĆ Z TEGO TVP BO ON TYLKO WIDZI TE SWOJE ZAWODY LEKKOATLETYCZNE KTÓRE OGLĄDA 1/10 TYCH LUDZI ,CO OGLĄDNĘLI BY MECZ!!!
to ze nie ma ekstraklasy to akurat plus... i to wielki plus... bo to bylby dramat... Bez C+ polska pilka to byl by wielki syf

****a 15 tys ogląda to w głupim internecie... gdzie nie kazdy ma dostęp i nie kazdy wie i nie kazdemu sie chce...
Ostatnio edytowane przez palikot : 09.07.2009 o godz. 20:01.
Odpowiedz cytując