Temat
:
Europejskie puchary w wykonaniu polskich drużyn.
Wyświetl pojedynczy post
Domas
Banita
Od: 07.2008
Offline
#
2566
09.07.2009, 19:29
widze, ze mecz juz sie rozpoczął?
myslalem ze o 20.30
ps mowili ile na trybunach?
koszmarna ta jakość
Ostatnio edytowane przez Domas : 09.07.2009 o godz. 19:34.
Domas
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez Domas