Wyświetl pojedynczy post
Domas
Banita
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2566
Stary 09.07.2009, 19:29
widze, ze mecz juz sie rozpoczął?
myslalem ze o 20.30

ps mowili ile na trybunach?

koszmarna ta jakość
Ostatnio edytowane przez Domas : 09.07.2009 o godz. 19:34.
Odpowiedz cytując