szprotson napisał(a):

w dupach wam sie poprzewracało a nie w głowach!
|
Może i mi się w dupie poprzewracało bo liczyłem że skład przed pierwszym meczem będzie szerszy niż 11 nazwisk a tak de facto wygląda nasza drużyna.Rozumiem że na zmiany wejdzie Boguski,Garguła i Singlar
