Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13836
Stary 09.07.2009, 19:21
szprotson napisał(a):Wyświetl post
w dupach wam sie poprzewracało a nie w głowach!
Może i mi się w dupie poprzewracało bo liczyłem że skład przed pierwszym meczem będzie szerszy niż 11 nazwisk a tak de facto wygląda nasza drużyna.Rozumiem że na zmiany wejdzie Boguski,Garguła i Singlar
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując