EnigmaTSW napisał(a):

|
Mam pytanie jezeli chodzi o rekrutacje na UJ 2010 na Prawo. Czy musze zdawac obowiazkowo Jobcy rozszerzony czy wystarczy podstawa? I co oznaczja skróty rekrutacyjne "NM" i "SM" i czy aby sie dostac trzeba miec srednia 4,5 minimum?
|
tu masz:
http://www.rekrutacja.uj.edu.pl/doc/..._2010-2011.pdf
Czyli musisz zdać:
Wos
Matematykę lub Historie
Plus jeden język, albo Polski albo obcy. Jeżeli planujesz obcy zdawać rozszerzony, to polaka rzecz jasna możesz odpuścić.
Bo tego, że te trzy przedmioty brane pod uwagę, musisz zdać na rozszerzonym powyżej 80%, nie muszę chyba dodawać?
Z podstawowym na jeden z najbardziej prestiżowych kierunków w Polsce...?