Wyświetl pojedynczy post
Konrad.
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1616
Stary 09.07.2009, 19:09
EnigmaTSW napisał(a):Wyświetl post
Mam pytanie jezeli chodzi o rekrutacje na UJ 2010 na Prawo. Czy musze zdawac obowiazkowo Jobcy rozszerzony czy wystarczy podstawa? I co oznaczja skróty rekrutacyjne "NM" i "SM" i czy aby sie dostac trzeba miec srednia 4,5 minimum?
tu masz:

http://www.rekrutacja.uj.edu.pl/doc/..._2010-2011.pdf

Czyli musisz zdać:
Wos

Matematykę lub Historie

Plus jeden język, albo Polski albo obcy. Jeżeli planujesz obcy zdawać rozszerzony, to polaka rzecz jasna możesz odpuścić.

Bo tego, że te trzy przedmioty brane pod uwagę, musisz zdać na rozszerzonym powyżej 80%, nie muszę chyba dodawać?

Z podstawowym na jeden z najbardziej prestiżowych kierunków w Polsce...?
Ddf
Odpowiedz cytując