Może by odzyskali ale zawsze jest ryzyko. A jak puszczają jakaś badziewną powtórkę to nic nie płacą za to i zarabiają jakies grosze na przypadkowych widzach albo tych co zostawią telewizor włączony i gdzieś pójdą.
Na
http://www.kuszotv1.pl/ już leci rozgrzewka przed meczem Polonii. (nie jestem pewny czy na żywo ale leci

Jeśli transmisja rzeczywiście będzie za darmo i wszytko będzie w porządku proponował bym na zachętę poklikac w pare reklam na ich stronie.]
Wie ktoś kiedy na Orange zaczyna się to "coś"?