Wyświetl pojedynczy post
Perel
Junior Member
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2559
Stary 09.07.2009, 18:56
Może by odzyskali ale zawsze jest ryzyko. A jak puszczają jakaś badziewną powtórkę to nic nie płacą za to i zarabiają jakies grosze na przypadkowych widzach albo tych co zostawią telewizor włączony i gdzieś pójdą.

Na http://www.kuszotv1.pl/ już leci rozgrzewka przed meczem Polonii. (nie jestem pewny czy na żywo ale leci
Jeśli transmisja rzeczywiście będzie za darmo i wszytko będzie w porządku proponował bym na zachętę poklikac w pare reklam na ich stronie.]


Wie ktoś kiedy na Orange zaczyna się to "coś"?
Odpowiedz cytując