Wyświetl pojedynczy post
WislakP
Senior Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13831
Stary 09.07.2009, 18:51
Pytacie po co zgłaszać kontuzjowanego Gargułe? Ano po to że można dzień przed meczem wymienić jednego zawodnika. A tym zawodnikiem może być Jop czy Braz.

Pomyślcie czasem trochę zamiast narzekać na Bednarza i spółkę.
Odpowiedz cytując