Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
diablo885
Senior Member
Od: 08.2006
Skąd: Prądnik Czerwony
Offline
#
1965
09.07.2009, 18:09
To bylo do przewidzenia.. mysle ze jesli bedzie nas tam 2-2,5 tys to bedzie dobrze
Bez względu na wszystko zawsze będziemy z Wislą!
diablo885
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do diablo885
Znajdź inne posty napisane przez diablo885