Wyświetl pojedynczy post
MCX
Senior Member
 
 
Od: 06.2003
Skąd: Piła

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13821
Stary 09.07.2009, 18:08
Tzw kadra B to zawodnicy od co najmniej dwóch lat na kontrakcie w Wiśle i urodzili się wcześniej niż 1 stycznia 1988 - nie ma tu limitu, w przeciwieństwie do kadry A. Dlatego też Małecki jest w "B" żeby nie zajmował miejsca w kadrze "A" zawodnikom, którzy nie spełniają takich wymogów. Jest on pełnoprawnym członkiem drużyny i może grać bez problemu w pucharach.
Odpowiedz cytując